O nás

První 3D Black Light Minigolf svého druhu v České Republice. 3D Black Light Minigolf je volnočasová aktivita nezávislá na počasí pro všechny věkové kategorie. Unikátní herní prostor 18 jamkového minigolfového hřiště s 3D grafikami od renomovaných zahraničních umělců jinde v ČR nenajdete. Černé světlo a speciální brýle vám zprostředkují nezapomenutelný herní a vizuální zážitek. Na každém místě naše hřiště září pestrobarevnými postavami, živočichy a objekty. Zářivé barvy a černé světlo umocňují celkový zážitek. Celá prostorová optika ožije, a vezme vás na fantastické vizuální cesty.

3D Black light minigolf nabízí volnočasový sport 18 jamkovém hřišti, které je rozděleno do tří herních světů, kde na vás čeká jedinečný zážitek. Udělejte si rezervaci, a přijďte se podívat osobně i s Vaší rodinou, přáteli či kolegy z práce.

Dále u nás najdete posezení u dobré kávy se zákuskem, koutek s konzolí PS5,Xbox X a příjemnou atmosféru.

Samozřejmostí je přímé napojení na MHD a dostatek parkovacích domů v okolí.

Zde odkaz na webovou aplikaci, kde se může registrovat či rovnou udělat rezervaci před samotnou návštěvou 3D Black Light Minigolfu.

Otevírací doba

Jsme tu pro Vás každy den, víkendy i svátky. Dopolední hodiny lze rezervovat pro školy a ostatní skupiny individuálně.

Rezervace

3D EFEKT

Tu vytváří hranol – fyzice „optice“. Ta umožňuje rozbití barev v různé míře. 3D brýle v zářících místnostech obsahují několik speciálních průhledových fólií, které se skládají z mikroskopicky malých hranolů. Ty odklánějí světlo v různé intenzitě do různých částí oka. Náš mozek však předpokládá přímé paprsky světla a tak se jednotlivé obrazové prvky v našem vnímání pohybují v různých vzdálenostech – 3D efekt v našem minigolfovém černém světě.

Náš 3D Black Light minigolf hrajete v mimořádném prostření s moderní technologii.

Hrajete 3D černý minigolf v mimořádném prostředí a s moderními médii. Na startu si přihlásíte do naší aplikace, kde budete své výsledky zapisovat a sdílet s přáteli. Psací bloky jsou u nás minulostí.
Konečně aplikace, která Vás zbaví nepříjemného papírování a zdlouhavého počítání. S aplikací si můžete snadno zapisovat výsledky hry, změřit se přímo se svými soupeři a jednoduše poslat zábavu jako fotku včetně výsledku hry e-mailem.

Uzavřené společnosti

Místo konání firemních akcí, firemních a vánočních večírků

Ať už jako konferenční místnost pro Váš firemní večírek nebo jako stylové místo pro efektivní teambuilding – 3D Black light minigolf Vám nabízí speciální showroom pro firemní oslavy a týmové akce s uzavřenou společností.

Výjimečnou událostí se zde stává každé výročí nebo oddílový či vánoční večírek. Po kontaktování Vám rádi vytvoříme individuální kalkulaci.
Kromě jedinečného popracovního sportu 3D black light minigolfu jsou vhodné také jako neobvyklé místo pro párty a firemních prezentací, rozlučky se svobodou a dětské narozeninové oslavy – vše je nutné dohodnou a naplánovat dopředu. Zároveň se můžete občerstvit v naší kavárně. Náš pult je zásoben širokým výběrem nealko nápojů a jsme Vám k dispozici i pro Vaši akci s různými možnostmi cateringu na přání (nutno dohodnout dopředu). Příslušné nabídky obdržíte na vyžádání.

Kontakty